Mateřská škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

Výsledky 2.kola Čmeldy Pepíka

Příjmení a jméno Body Mateřská škola

Babits Lukáš 2 MŠ Hradčovice
Brabec Samuel 0 MŠ Hradčovice
Čudová Veronika 0 MŠ Hradčovice
Daněk Jakub 2 MŠ Hradčovice
Koníčková Simona 5,5 MŠ Hradčovice
Kubešová Lucie 2 MŠ Hradčovice
Malinová Tereza 3,5 MŠ Hradčovice
Matějová Elen 2 MŠ Hradčovice
Mlynár Lukáš 4 MŠ Hradčovice
Pišoja Ondřej 3 MŠ Hradčovice
Pöschl Lukáš 0 MŠ Hradčovice
Stuška Jiří 3 MŠ Hradčovice
Tihelka Antonín 4 MŠ Hradčovice

Kaštánek Lukáš 4 MŠ Sušice
Kodrla Matouš 1 MŠ Sušice
Mikulík Vojtěch 4 MŠ Sušice
Šrámková Eliška 7 MŠ Sušice

Cozlová Sophie Maud 4 MŠ Veselí nad Mor., Kollárova
Cvinčeková Zuzana 7 MŠ Veselí nad Mor., Kollárova
Roman Matyáš 2 MŠ Veselí nad Mor., Kollárova
Žižlavský Tomáš 4 MŠ Veselí nad Mor., Kollárova

Bakusová Sofie 3,5 MŠ Spytihněv
Kulhánek Tomáš 4 MŠ Spytihněv
Marek Matyáš 7 MŠ Spytihněv
Minaříková Anna 7 MŠ Spytihněv
Zapletal Zdeněk 4 MŠ Spytihněv

Remeš Tobias 7 MŠ Jankovice

Beňová Alena 3 MŠ Popovice
Čarná Eva 7 MŠ Popovice
Šáchová Barbora 4 MŠ Popovice
Tichoň Martin 1,5 MŠ Popovice

Brencus Kristián 4 MŠ Dolní Němčí
Bršlica Dominik 4 MŠ Dolní Němčí
Kadlček Adam 4 MŠ Dolní Němčí
Lavička Milan 4 MŠ Dolní Němčí
Richtr Matyáš 6,5 MŠ Dolní Němčí
Skopal Filip 3,5 MŠ Dolní Němčí
Šáchová Laura 3,5 MŠ Dolní Němčí
Štefaník Kryštof 3,5 MŠ Dolní Němčí
Uher Samuel 3,5 MŠ Dolní Němčí
Uhrová Klaudie 7 MŠ Dolní Němčí

Černíková Tereza 2 MŠ St. Město Komenského
Hanák Matěj 1 MŠ St. Město Komenského
Hapla Jakub 3,5 MŠ St. Město Komenského
Haša Filip 7 MŠ St. Město Komenského
Karlíková Michaela 4 MŠ St. Město Komenského
Mokrošová Sabina 7 MŠ St. Město Komenského
Ryba Jakub 7 MŠ St. Město Komenského
Sušilová Nikol 4 MŠ St. Město Komenského
Škrabalová Adéla 4 MŠ St. Město Komenského
Višeňka Filip 7 MŠ St. Město Komenského

Ertlová Šarlota 4 MŠ Uherský Ostroh
Chmelař Jan 4 MŠ Uherský Ostroh
Chmelařová Eliška 4 MŠ Uherský Ostroh
Ježdík Matyáš 4 MŠ Uherský Ostroh
Pírková Veronika 4 MŠ Uherský Ostroh
Tůma Patrik 4 MŠ Uherský Ostroh
Vařílková Soňa 4 MŠ Uherský Ostroh
Zsoldosová Tereza 4 MŠ Uherský Ostroh

Černá Veronika 6,5 MŠ St. Město Rastislavova
KŘIVÁK FILIP 2,5 MŠ St. Město Rastislavova
KUBELA JOSEF 4 MŠ St. Město Rastislavova
PROCHÁZKA VILÉM 4 MŠ St. Město Rastislavova
ŘÍHA MARTIN 3 MŠ St. Město Rastislavova
STUCHLÍKOVÁ TEREZA 4 MŠ St. Město Rastislavova

Borýsková Ellin 2 MŠ Uh. Hradiště, Mařatice
Strýček Jan 2,5 MŠ Uh. Hradiště, Mařatice
Uhříček Šimon 4 MŠ Uh. Hradiště, Mařatice

Hořčicová Kamila 7 MŠ Velká nad Veličkou
Hrbáč Vojtěch 7 MŠ Velká nad Veličkou
Jež Adam 7 MŠ Velká nad Veličkou
Kadubec David 7 MŠ Velká nad Veličkou
Kadubec Michal 4 MŠ Velká nad Veličkou
Kostelník Kaj 4 MŠ Velká nad Veličkou
Kubíková Anna 4 MŠ Velká nad Veličkou
Prášek Matyáš 7 MŠ Velká nad Veličkou
Škodová Jana 7 MŠ Velká nad Veličkou
Škopík Vojtěch 7 MŠ Velká nad Veličkou
Vávra Adam 4 MŠ Velká nad Veličkou

Fridrichová Lucie 4 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Havlík Ondřej 4 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Jandová Aneta 3,5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Jašková Laura 2 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Lapčík Šimon 5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Lapčíková Vanessa 0 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Mičola David 3,5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Ondrůšek Lukáš 4 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Otrusiník Šimon 6,5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Pokoráková Markéta 5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Raška Patrik 4 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Šplíchalová Klára 3,5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Tománková Emma 2 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Tonnerová Jana 2 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Vařecha Vojtěch 3,5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Vávra Michal 2 MŠ Uh. Hradiště, 28. října

Němeček František 4 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Petříková Marie 3 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Pospěchová Klára 7 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Solařík František 7 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Vrága Matěj 3,5 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Zálešák David 3,5 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik

Drlíková Barbora 4 MŠ Brouček Bzenec
Gazárek Jakub 2 MŠ Brouček Bzenec
Ivan Robin 4 MŠ Brouček Bzenec
Slováčková Ella 4 MŠ Brouček Bzenec

Botek Patrik 5 MŠ Jalubí
Dobiáš Michael 4 MŠ Jalubí
Fiantová Kamila 4 MŠ Jalubí
Grebeníčková Anna 4 MŠ Jalubí
Hanáková Adéla 7 MŠ Jalubí
Kubát Jiří 4 MŠ Jalubí
Malík Viktor 4 MŠ Jalubí
Šilc Matěj 7 MŠ Jalubí
Šimková Aneta 3 MŠ Jalubí
Šmídová Štěpánka 4 MŠ Jalubí
Valentová Zuzana 6,5 MŠ Jalubí

Bohun Marek 6 MŠ Babice
Falta Dominik 4 MŠ Babice
Flíčková Barbora 7 MŠ Babice
Kolůch Filip 4 MŠ Babice
Krejčí Sofie 4 MŠ Babice
Kučerová Eliška 7 MŠ Babice
Medková Valerie 6 MŠ Babice
Mikulka Šimon 4 MŠ Babice
Mlýnková Sofie 6,5 MŠ Babice

Hrnková Kristýna 4 MŠ Bílá Třemešná
Vanclová Veronika 4 MŠ Bílá Třemešná
Voňka Jan 0,5 MŠ Bílá Třemešná

Béza Jaroslav 3,5 MŠ Zlín, Kúty
Coufalíková Adéla 4 MŠ Zlín, Kúty
Filla František 2 MŠ Zlín, Kúty
Habrovanský Samuel 4 MŠ Zlín, Kúty
Hala Lukáš 5 MŠ Zlín, Kúty
Hozíková Eliška 7 MŠ Zlín, Kúty
Charvátová Karolína Ella 4 MŠ Zlín, Kúty
Kyjovská Sofie 7 MŠ Zlín, Kúty
Mitáš Martin 2 MŠ Zlín, Kúty
Pravda Kristián 7 MŠ Zlín, Kúty
Pravdová Izabela 4 MŠ Zlín, Kúty
Roženek Ondřej 3 MŠ Zlín, Kúty
Roženková Klára 4 MŠ Zlín, Kúty
Sedmerová Marcela 7 MŠ Zlín, Kúty
Šoltisová Veronika 4 MŠ Zlín, Kúty
Tomšů Tereza 7 MŠ Zlín, Kúty
Venerová Viktorie 7 MŠ Zlín, Kúty

Božková Zuzana 6,5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Galuška Adam 4 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Hanáček Jakub 3,5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Hanzelka Kryštof 5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Ivanová Sofie Ella 6,5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Jagoš Samuel 4 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Kožárová Sára 4 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Májíčková Nella 0,5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Menšíková Evelin 4 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Nejezchleba Vojtěch 7 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Protivová Sandra 4 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Šupler Tomáš 3,5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Tillich Jan 4 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Válková Vladimíra 3,5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Veselý Jan Josef 4 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Zástava Martin 2 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova

Herodes Lukáš 4 MŠ Veselí nad. Mor., Zarazice
Knotek Přemysl 3,5 MŠ Veselí nad. Mor., Zarazice
Navrátil Matěj 1,5 MŠ Veselí nad. Mor., Zarazice
Tutka Michal 3 MŠ Veselí nad. Mor., Zarazice

Botek Ondřej 1,5 MŠ Drslavice
Hrochová Adéla 2 MŠ Drslavice
Hrubošová Laura 4 MŠ Drslavice
Chvíla Richard 4 MŠ Drslavice
Chvílová Nikola 7 MŠ Drslavice
Nagy Roman 2 MŠ Drslavice
Orlovský Štěpán 7 MŠ Drslavice
Pišoja Lukáš 3,5 MŠ Drslavice
Sedláček Jaroslav 7 MŠ Drslavice
Vavříková Michaela 4 MŠ Drslavice

Bolf Matyáš 4 MŠ Huštěnovice
Kováříková Simona 4 MŠ Huštěnovice
Maňásek Ondřej 7 MŠ Huštěnovice
Volf Karel 2 MŠ Huštěnovice

Balážová Ema 2 MŠ Čtyřlístek, Mařatice
Grygarová Pavlína 4 MŠ Čtyřlístek, Mařatice
Háblová Tereza 3 MŠ Čtyřlístek, Mařatice
Horák Erik 7 MŠ Čtyřlístek, Mařatice
Jakešová Kristína 3 MŠ Čtyřlístek, Mařatice
Ušelík Maxim 7 MŠ Čtyřlístek, Mařatice

Novotná Hana 4 MŠ Čtyřlístek, nemocnice

Adamík Tomáš                                       4 KMŠ Staré Město
Berková Ludmila                                   7 KMŠ Staré Město
Bukvald Petr                                           4 KMŠ Staré Město
Dvořák Jakub                                         2 KMŠ Staré Město
Dvořák Tobiáš                                         2 KMŠ Staré Město
Ferencová Nikoleta                               0 KMŠ Staré Město
Gieslová Anna                                         4 KMŠ Staré Město
Hons Kristian                                           4 KMŠ Staré Město
Kalinová Zuzana                                     2 KMŠ Staré Město
Kalisz Petr                                               2 KMŠ Staré Město
Kambová Anežka                                   4 KMŠ Staré Město
Karásková Ester                                     4 KMŠ Staré Město
Kašná Julie                                               7 KMŠ Staré Město
Kelíšková Klára                                       4 KMŠ Staré Město
Kocáb Kristian                                         4 KMŠ Staré Město
Kotačková Anna Marie                         4 KMŠ Staré Město
Řešetková Zuzana                                 4 KMŠ Staré Město
Třetinová Anna                                       4 KMŠ Staré Město
Valeš Augustin                                       4 KMŠ Staré Město
Vlčková Denisa                                       7 KMŠ Staré Město

Čmochová Julie 7 MŠ Lipník nad Bečvou, Sluníčko
Krejčí Natálie 1 MŠ Lipník nad Bečvou, Sluníčko
Mandrla Tomáš 4 MŠ Lipník nad Bečvou, Sluníčko
Schwarz Jan 7 MŠ Lipník nad Bečvou, Sluníčko
Střižík Dušan 7 MŠ Lipník nad Bečvou, Sluníčko
Zemánková Patricie 7 MŠ Lipník nad Bečvou, Sluníčko

Prachařová Beáta 5 MŠ Hluk
Škopíková Ela 7 MŠ Hluk
Kučera Ondřej 2 MŠ Hluk
Prachařová Anna 4 MŠ Hluk
Borýsková Naďa 1,5 MŠ Hluk
Vaněk David 4 MŠ Hluk

Copyright © Mateřská škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
Webmaster & design: Jan Kazík, 2018