Mateřská škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

Výsledky 1.kola Čmeldy Pepíka

Příjmení a jméno Body Mateřská škola

Babits Lukáš 5 MŠ Hradčovice
Brabec Samuel 7,5 MŠ Hradčovice
Buráň Dominik 3,5 MŠ Hradčovice
Čudová Veronika 5 MŠ Hradčovice
Daněk Jakub 5 MŠ Hradčovice
Hruboš Lukáš 4,5 MŠ Hradčovice
Koníčková Simona 5 MŠ Hradčovice
Kubešová Lucie 5 MŠ Hradčovice
Malinová Tereza 9 MŠ Hradčovice
Matějová Elen 5 MŠ Hradčovice
Mlynár Lukáš 5 MŠ Hradčovice
Pišoja Ondřej 5 MŠ Hradčovice
Pöschl Lukáš 5 MŠ Hradčovice
Stuška Jiří 5 MŠ Hradčovice
Šmigura Tobias 3,5 MŠ Hradčovice
Tihelka Antonín 5 MŠ Hradčovice
Zverbík Juraj 4 MŠ Hradčovice

Kaštánek Lukáš 8 MŠ Sušice
Kodrla Matouš 9 MŠ Sušice
Mikulík Vojtěch 8 MŠ Sušice
Mikulincová Ema 5 MŠ Sušice
Šrámková Eliška 5 MŠ Sušice
Timková Daniela 3,5 MŠ Sušice

Cozlová Sophie Maud 5 MŠ Veselí nad Mor., Kollárova
Cvinčeková Zuzana 5 MŠ Veselí nad Mor., Kollárova
Křižka Matyáš 2 MŠ Veselí nad Mor., Kollárova
Machalová Tereza 1 MŠ Veselí nad Mor., Kollárova
Nguyen Tuan Lam 0 MŠ Veselí nad Mor., Kollárova
Pecháček Erik 3 MŠ Veselí nad Mor., Kollárova
Robek Tomáš 4 MŠ Veselí nad Mor., Kollárova
Roman Matyáš 6 MŠ Veselí nad Mor., Kollárova
Sedlář Daniel 3 MŠ Veselí nad Mor., Kollárova
Smrčková Klára 1 MŠ Veselí nad Mor., Kollárova
Trefná Anna 4 MŠ Veselí nad Mor., Kollárova
Žižlavský Tomáš 5 MŠ Veselí nad Mor., Kollárova

Bakusová Sofie 8 MŠ Spytihněv
Bureš Antonín 0,5 MŠ Spytihněv
Dundálek Filip 4 MŠ Spytihněv
Hanáček Fabián 3 MŠ Spytihněv
Kadlečíková Nela 2 MŠ Spytihněv
Kolářová Zuzana 3 MŠ Spytihněv
Kulhánek Tomáš 8 MŠ Spytihněv
Marek Matyáš 9 MŠ Spytihněv
Minaříková Anna 9 MŠ Spytihněv
Myrzanyč Veronika 0 MŠ Spytihněv
Růžička Pavel 3 MŠ Spytihněv
Růžičková Alžběta 1,5 MŠ Spytihněv
Šustal Daniel 2,5 MŠ Spytihněv
Vrána Šimon 2 MŠ Spytihněv
Zapletal Zdeněk 7 MŠ Spytihněv
Zavadil Filip 3,5 MŠ Spytihněv

Hrubý Matyáš 4 MŠ Jankovice
Macháčková Lucie 7 MŠ Jankovice
Remeš Tobias 5 MŠ Jankovice
Rezek Karel 4 MŠ Jankovice

Baťková Karolina 4 MŠ Popovice
Beňová Alena 5 MŠ Popovice
Čarná Eva 5 MŠ Popovice
Dědek Kryštof 3 MŠ Popovice
Koníčková Silvie 4,5 MŠ Popovice
Májiková Zuzana 3,5 MŠ Popovice
Michelfeit Adam 3 MŠ Popovice
Píštěk Martin 4 MŠ Popovice
Ruttová Markéta 4 MŠ Popovice
Šáchová Barbora 8 MŠ Popovice
Štěpán Tibor 4 MŠ Popovice
Tichoň Martin 5 MŠ Popovice
Žufánková Adéla 4 MŠ Popovice

Bradáč Daniel 4 MŠ Dolní Němčí
Brencus Kristián 9 MŠ Dolní Němčí
Bršlica Dominik 9 MŠ Dolní Němčí
Dočekalová Adéla 5 MŠ Dolní Němčí
Ježková Nela 5 MŠ Dolní Němčí
Juřenčáková Viktorie 3 MŠ Dolní Němčí
Kadlček Adam 5 MŠ Dolní Němčí
Kadlčková Sára 4 MŠ Dolní Němčí
Lavička Milan 5 MŠ Dolní Němčí
Pavelka Petr 4,5 MŠ Dolní Němčí
Popelková Ella 4 MŠ Dolní Němčí
Richtr Matyáš 5 MŠ Dolní Němčí
Skopal Filip 5 MŠ Dolní Němčí
Stojaspal Jakub 4 MŠ Dolní Němčí
Světinský Michal 4 MŠ Dolní Němčí
Šáchová Laura 5 MŠ Dolní Němčí
Štefaník Kryštof 5 MŠ Dolní Němčí
Tinka Michal 4 MŠ Dolní Němčí
Tinka Ondřej 2 MŠ Dolní Němčí
Uher Samuel 5 MŠ Dolní Němčí
Uhrová Klaudie 9 MŠ Dolní Němčí
Volaříková Klára 4 MŠ Dolní Němčí

Andrýsková Sabina 3,5 MŠ St. Město Komenského
Černíková Tereza 6 MŠ St. Město Komenského
Doležalová Klára 3 MŠ St. Město Komenského
Feldvabelová Sára 3 MŠ St. Město Komenského
Fusek Pavel 4 MŠ St. Město Komenského
Hanák Matěj 5 MŠ St. Město Komenského
Hapla Jakub 9 MŠ St. Město Komenského
Haša Filip 6 MŠ St. Město Komenského
Karlíková Michaela 5,5 MŠ St. Město Komenského
Mokrošová Sabina 9 MŠ St. Město Komenského
Obdržálková Lea 2 MŠ St. Město Komenského
Ryba Jakub 5,5 MŠ St. Město Komenského
Sušilová Nikol 7 MŠ St. Město Komenského
Svobodová Kristýna 3,5 MŠ St. Město Komenského
Škrabalová Adéla 7,5 MŠ St. Město Komenského
Velgová Johanka 2 MŠ St. Město Komenského
Višeňka Filip 8 MŠ St. Město Komenského

Bilíková Adéla 3 MŠ Uherský Ostroh
Břečka Vojtěch 1 MŠ Uherský Ostroh
Břečková Veronika 1,5 MŠ Uherský Ostroh
Ertlová Šarlota 8 MŠ Uherský Ostroh
Galušková Tereza 3 MŠ Uherský Ostroh
Habanec Ondřej 2 MŠ Uherský Ostroh
Hájková Nikol 1,5 MŠ Uherský Ostroh
Chmelař Jan 5 MŠ Uherský Ostroh
Chmelařová Eliška 9 MŠ Uherský Ostroh
Ježdík Matyáš 5 MŠ Uherský Ostroh
Jochová Vanesa 1,5 MŠ Uherský Ostroh
Klaudová Stela 4 MŠ Uherský Ostroh
Kosek David 5 MŠ Uherský Ostroh
Ludvík Štěpán 3 MŠ Uherský Ostroh
Němčický Viktor 3 MŠ Uherský Ostroh
Ondrášek Patrik 2,5 MŠ Uherský Ostroh
Ovesný Tomáš 2 MŠ Uherský Ostroh
Pírková Veronika 7,5 MŠ Uherský Ostroh
Přerovský Marek 5 MŠ Uherský Ostroh
Radostová Emma 3 MŠ Uherský Ostroh
Romanina Darja 3 MŠ Uherský Ostroh
Šácha Jakub 3 MŠ Uherský Ostroh
Tůma Patrik 8 MŠ Uherský Ostroh
Vařílková Soňa 9 MŠ Uherský Ostroh
Vítek Tomáš 2 MŠ Uherský Ostroh
Zavadil Filip 1 MŠ Uherský Ostroh
Zsoldosová Tereza 5 MŠ Uherský Ostroh

BEDNAŘÍK MAREK 3 MŠ St. Město Rastislavova
BLAHOVÁ NATÁLIE 4 MŠ St. Město Rastislavova
FOLTÝNEK VLASTIMIL 2 MŠ St. Město Rastislavova
FROLOVÁ SOFIE 5 MŠ St. Město Rastislavova
KŘIVÁK FILIP 5 MŠ St. Město Rastislavova
KUBELA JOSEF 5 MŠ St. Město Rastislavova
LAZÁRIK PATRIK 3 MŠ St. Město Rastislavova
LAZÁRIK VIKTOR 2,5 MŠ St. Město Rastislavova
MAROVIČ SAIMON 3 MŠ St. Město Rastislavova
MAROVIČOVÁ DIANA 0 MŠ St. Město Rastislavova
NEUBAUER LUKÁŠ 4 MŠ St. Město Rastislavova
PILUŠOVÁ NIKOL 4 MŠ St. Město Rastislavova
PIŠTĚKOVÁ ADÉLA 4 MŠ St. Město Rastislavova
PROCHÁZKA VILÉM 9 MŠ St. Město Rastislavova
ŘÍHA MARTIN 5 MŠ St. Město Rastislavova
SKLÁDALOVÁ BÁRA 4 MŠ St. Město Rastislavova
STOJNOV VOJTĚCH 4 MŠ St. Město Rastislavova
STUCHLÍKOVÁ TEREZA 5 MŠ St. Město Rastislavova
ŠVÁČKOVÁ ŠTĚPÁNKA 3,5 MŠ St. Město Rastislavova
VAŠŤÁK TOBIÁŠ 4 MŠ St. Město Rastislavova
VEČERKOVÁ ZUZANA 2 MŠ St. Město Rastislavova

Bařinka Adam 1,5 MŠ Uh. Hradiště, Mařatice
Borýsková Ellin 5 MŠ Uh. Hradiště, Mařatice
Doložílek Adam 4,5 MŠ Uh. Hradiště, Mařatice
Strýček Jan 5 MŠ Uh. Hradiště, Mařatice
Šafář Martin 4 MŠ Uh. Hradiště, Mařatice
Uhříček Matyáš 3 MŠ Uh. Hradiště, Mařatice
Uhříček Šimon 5 MŠ Uh. Hradiště, Mařatice
Vaculík Martin 4 MŠ Uh. Hradiště, Mařatice

Čupera Jakub 3,5 MŠ Velká nad Veličkou
Hořčicová Kamila 9 MŠ Velká nad Veličkou
Hrbáč Vojtěch 5 MŠ Velká nad Veličkou
Jež Adam 9 MŠ Velká nad Veličkou
Kadubec David 9 MŠ Velká nad Veličkou
Kadubec Michal 9 MŠ Velká nad Veličkou
Kostelník Kaj 5 MŠ Velká nad Veličkou
Kubíková Anna 8 MŠ Velká nad Veličkou
Pavlík David 4 MŠ Velká nad Veličkou
Petruchová Michaela 9 MŠ Velká nad Veličkou
Prášek Matyáš 9 MŠ Velká nad Veličkou
Slováková Lucie 5 MŠ Velká nad Veličkou
Škodová Jana 5 MŠ Velká nad Veličkou
Škopík Vojtěch 9 MŠ Velká nad Veličkou
Vávra Adam 9 MŠ Velká nad Veličkou

Čajka Adam 3 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Fridrichová Lucie 5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Havlík Ondřej 5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Jandová Aneta 5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Jašková Laura 5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Kašík David 4 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Kolečkářová Jana 4 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Kozuplíková Izabela 4 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Lapčík Šimon 5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Lapčíková Vanessa 6 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Martykán Vojtěch 4 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Mičola David 9 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Ondrůšek Lukáš 5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Otrusiník Šimon 8 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Pokoráková Markéta 6 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Raška Patrik 9 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Šplíchalová Klára 5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Tománek Jakub 4 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Tománková Emma 5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Tonnerová Jana 5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Vařecha Vojtěch 7 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Vávra Michal 5 MŠ Uh. Hradiště, 28. října
Vojáček Matěj 4 MŠ Uh. Hradiště, 28. října

Brychtová Adéla 4 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Gajošová Jolana 4,5 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Hlaváček Tadeáš 3 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Holiš Filip 3 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Janás Martin 5 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Maňák Nikolas 5 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Matušková Monika 4 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Mazáčová Nelli 3 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Němeček František 5 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Němečková Adéla 3 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Petřík Jakub 3 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Petříková Marie 5 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Pospěchová Klára 5 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Rusnák David 4 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Řičicová Sofie 4 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Sedlář David 3 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Skřivánek Filip 3 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Solařík František 5 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Vašková Natálie 4,5 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Vrága Matěj 5 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik
Zálešák David 5 MŠ Veselí nad Mor., Hutnik

Drlíková Barbora 9 MŠ Brouček Bzenec
Gazárek Jakub 9 MŠ Brouček Bzenec
Ivan Robin 5 MŠ Brouček Bzenec
Slováčková Ella 5 MŠ Brouček Bzenec

Botek Patrik 5 MŠ Jalubí
Buriánová Ela 3 MŠ Jalubí
Buriánová Emílie 3 MŠ Jalubí
Cigošová Marie 4 MŠ Jalubí
Čevelíčková Tereza 3,5 MŠ Jalubí
Dobiáš Michael 5 MŠ Jalubí
Fiantová Kamila 8 MŠ Jalubí
Grebeníčková Anna 5 MŠ Jalubí
Hanáková Adéla 5 MŠ Jalubí
Horáková Timea 2 MŠ Jalubí
Jurenka Samuel 4 MŠ Jalubí
Juřenová Lucie 3 MŠ Jalubí
Kubát Jiří 5 MŠ Jalubí
Malík Viktor 5 MŠ Jalubí
Pecha Nicolas 5 MŠ Jalubí
Raždíková Natálie 4 MŠ Jalubí
Rozsypálková Elen 4 MŠ Jalubí
Šilc Matěj 9 MŠ Jalubí
Šimková Aneta 5 MŠ Jalubí
Šmídová Štěpánka 5 MŠ Jalubí
Valentová Zuzana 5 MŠ Jalubí

Bohun Marek 5 MŠ Babice
Falta Dominik 5 MŠ Babice
Flíčková Barbora 5 MŠ Babice
Gabrielová Ludmila 9 MŠ Babice
Janík Mikuláš 0 MŠ Babice
Janošková Simona 0 MŠ Babice
Juřenová Denisa 0 MŠ Babice
Kolůch Filip 5 MŠ Babice
Krejčí Sofie 9 MŠ Babice
Kučerová Eliška 5 MŠ Babice
Medková Valerie 5 MŠ Babice
Mikulka Šimon 5 MŠ Babice
Mlýnková Sofie 5 MŠ Babice
Řezníček Vojtěch 5 MŠ Babice
Šimčáková Klára 9 MŠ Babice
Vozárová Bianka 9 MŠ Babice
Žálková Adéla 3 MŠ Babice
Železník Libor 3 MŠ Babice

Hrnková Kristýna 8 MŠ Bílá Třemešná
Krejčová Kateřina 3 MŠ Bílá Třemešná
Martinka Matyáš 3,5 MŠ Bílá Třemešná
Týfa Daniel 2 MŠ Bílá Třemešná
Vanclová Martina 4 MŠ Bílá Třemešná
Vanclová Veronika 5 MŠ Bílá Třemešná
Voňka Jan 5 MŠ Bílá Třemešná

Béza Jaroslav 5 MŠ Zlín, Kúty
Coufalíková Adéla 5 MŠ Zlín, Kúty
Filla František 8,5 MŠ Zlín, Kúty
Habrovanský Samuel 8,5 MŠ Zlín, Kúty
Hala Lukáš 7 MŠ Zlín, Kúty
Hozíková Eliška 5 MŠ Zlín, Kúty
Charvátová Karolína Ella 9 MŠ Zlín, Kúty
Koldová Tereza 9 MŠ Zlín, Kúty
Kyjovská Sofie 9 MŠ Zlín, Kúty
Mitáš Martin 9 MŠ Zlín, Kúty
Pravda Kristián 5 MŠ Zlín, Kúty
Pravdová Izabela 9 MŠ Zlín, Kúty
Roženek Ondřej 9 MŠ Zlín, Kúty
Roženková Klára 9 MŠ Zlín, Kúty
Sedmerová Marcela 5 MŠ Zlín, Kúty
Sýkorová Tereza 5 MŠ Zlín, Kúty
Šoltisová Veronika 9 MŠ Zlín, Kúty
Tomšů Tereza 5 MŠ Zlín, Kúty
Venerová Viktorie 9 MŠ Zlín, Kúty

Božková Zuzana 5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Galuška Adam 6 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Hamšíková Laura 0 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Hanáček Jakub 7 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Hanáčková Adéla 5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Hanáková Zuzana 3 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Hanzelka Kryštof 9 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Hlaváč Štěpán 3,5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Holomková Julie 0 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Holub Jakub 3 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Chromečková Liliana 2 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Ivanová Sofie Ella 5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Jagoš Samuel 5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Joch Tobiáš 0 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Kočenda Jakub 2,5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Kostelánská Klára 4 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Kovaříková Vanesa 5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Kozumplíková Jasmína 5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Kožárová Sára 5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Kučerová Petronela 3 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Májíčková Nella 5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Menšíková Evelin 9 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Mladělovský Prokop 9 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Morávek Kryštof 3 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Nejezchleba Vojtěch 5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Neuman Jakub 2 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Protivová Sandra 9 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Přibyl Jakub 1 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Raganová Nela 1,5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Seménková Kateřina 2 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Sirnicová Andrea 0 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Slaník Jakub 2,5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Slezák Marek 3 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Smetková Tereza 2 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Soukupová Nikol 3 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Šivel Ondřej 5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Štěpánek David 2,5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Štulc Jiří 3 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Šupler Tomáš 5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Tillich Jan 8,5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Trojek Pavel 5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Uřičářová Lucie 3,5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Válková Vladimíra 7 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Veselý Jan Josef 8 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Vícha Jakub 3 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Zálešáková Isabella 4 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Zástava Martin 5 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova
Zůbek Filip 3 MŠ Veselí nad Mor., Tyršova

Gabčo Michal 0,5 MŠ Veselí nad. Mor., Zarazice
Herodes Lukáš 5 MŠ Veselí nad. Mor., Zarazice
Knotek Přemysl 9 MŠ Veselí nad. Mor., Zarazice
Mižigárová Vanesa 0 MŠ Veselí nad. Mor., Zarazice
Navrátil Matěj 7 MŠ Veselí nad. Mor., Zarazice
Pavka Jakub 0 MŠ Veselí nad. Mor., Zarazice
Sobek Jan 0,5 MŠ Veselí nad. Mor., Zarazice
Šimková Karolína 5 MŠ Veselí nad. Mor., Zarazice
Švubová Kateřina 5 MŠ Veselí nad. Mor., Zarazice
Tutka Michal 5 MŠ Veselí nad. Mor., Zarazice

Botek Ondřej 5 MŠ Drslavice
Grajová Helena 2 MŠ Drslavice
Hrochová Adéla 5 MŠ Drslavice
Hrubošová Laura 5 MŠ Drslavice
Hrubošová Veronika 5 MŠ Drslavice
Chvíla Richard 5 MŠ Drslavice
Chvílová Nikola 5 MŠ Drslavice
Nagy Roman 5 MŠ Drslavice
Orlovský Štěpán 5 MŠ Drslavice
Pišoja Lukáš 5 MŠ Drslavice
Pour Mikuláš 5 MŠ Drslavice
Sedláček Jaroslav 5 MŠ Drslavice
Vavříková Michaela 5 MŠ Drslavice

Bolf Matyáš 8 MŠ Huštěnovice
Kalina Tomáš Jaroslav 8 MŠ Huštěnovice
Kováříková Simona 8 MŠ Huštěnovice
Maňásek Josef 2,5 MŠ Huštěnovice
Maňásek Ondřej 8 MŠ Huštěnovice
Volf Karel 8 MŠ Huštěnovice
Zbránková Tereza 4 MŠ Huštěnovice

Balážová Ema 5 MŠ Čtyřlístek, Mařatice
Grygarová Pavlína 5 MŠ Čtyřlístek, Mařatice
Háblová Tereza 9 MŠ Čtyřlístek, Mařatice
Horák Erik 5 MŠ Čtyřlístek, Mařatice
Jakešová Kristína 8 MŠ Čtyřlístek, Mařatice
Omelka Vlastimil 4 MŠ Čtyřlístek, Mařatice
Šáděrová Stela 2 MŠ Čtyřlístek, Mařatice
Šimečková Andrea 4 MŠ Čtyřlístek, Mařatice
Šumera Jiří 4 MŠ Čtyřlístek, Mařatice
Ušelík Maxim 9 MŠ Čtyřlístek, Mařatice
Zaglio Matteo 4 MŠ Čtyřlístek, Mařatice

Dvouletý Tomáš 1,5 MŠ Čtyřlístek, nemocnice
Houfek Karel 2 MŠ Čtyřlístek, nemocnice
Novotná Hana 5 MŠ Čtyřlístek, nemocnice
Zubalíková Adéla 2,5 MŠ Čtyřlístek, nemocnice

Adamík Tomáš                                       5 KMŠ Staré Město
Bedáň Vojtěch                                 2,5 KMŠ Staré Město
Berková Ludmila                                   5 KMŠ Staré Město
Blahová Adéla                                         4,5 KMŠ Staré Město
Bukvald Petr                                           5 KMŠ Staré Město
Dvořák Jakub                                         5 KMŠ Staré Město
Dvořák Tobiáš                                         5 KMŠ Staré Město
Ferencová Laura                                   4,5 KMŠ Staré Město
Ferencová Nikoleta                               5 KMŠ Staré Město
Fiedor Dominik                                       0 KMŠ Staré Město
Fikesová Karolína                                 4 KMŠ Staré Město
Gieslová Anna                                         9 KMŠ Staré Město
Hons Kristian                                           5 KMŠ Staré Město
Kalinová Zuzana                                     7 KMŠ Staré Město
Kalisz Petr                                               5 KMŠ Staré Město
Kambová Anežka                                   9 KMŠ Staré Město
Karásková Ester                                     9 KMŠ Staré Město
Kašná Julie                                               9 KMŠ Staré Město
Kelíšková Klára                                       9 KMŠ Staré Město
Kocáb Kristian                                         5 KMŠ Staré Město
Kocáb Tobias                                           2 KMŠ Staré Město
Kotačková Anna Marie                         9 KMŠ Staré Město
Obdržálková Anna                                 4 KMŠ Staré Město
Omelková Šárka                                     2,5 KMŠ Staré Město
Řešetková Zuzana                                 9 KMŠ Staré Město
Stalčík Lukáš                                           2 KMŠ Staré Město
Topolánková Lenka                               4 KMŠ Staré Město
Třetinová Anna                                       5 KMŠ Staré Město
Valeš Augustin                                       5 KMŠ Staré Město
Vlčková Denisa                                       5 KMŠ Staré Město

Bednářová Lenka 4 MŠ Lipník nad Bečvou, Sluníčko
Beneš Matouš 3 MŠ Lipník nad Bečvou, Sluníčko
Čmochová Julie 5 MŠ Lipník nad Bečvou, Sluníčko
Krejčí Natálie 5 MŠ Lipník nad Bečvou, Sluníčko
Mandrla Tomáš 8 MŠ Lipník nad Bečvou, Sluníčko
Panák Patrik 2,5 MŠ Lipník nad Bečvou, Sluníčko
Schwarz Jan 9 MŠ Lipník nad Bečvou, Sluníčko
Střižík Dušan 9 MŠ Lipník nad Bečvou, Sluníčko
Zemánková Patricie 5 MŠ Lipník nad Bečvou, Sluníčko

Copyright © Mateřská škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
Webmaster & design: Jan Kazík, 2018