Fašank 2018

Fašankový průvod bude letos v sobotu 10.února 2018 – po jarních prázdninách. Bude změna – program je až odpoledne!

Sraz v maskách ve 13.55 hod na Bartolomějském náměstí .Odtud se půjde přes lávku ke kluzišti za Kinem Morava, kde bude krátké vystoupení dětí z naší MŠ Tyršovy kolem 15.00 hod . V průvodu Vás rodiče prosíme, abyste šli se svými dětmi s námi a měli za ně zodpovědnost  vy. Jak přijdeme ke kluzišti k podiu – předáte nám 14.55 hod děti na vystoupení a po vystoupení si je zase vyzvednete.

Prosíme Vás rodiče o spolupráci při výrobě masek na fašankový průvod pro Vaše dítě – medvěd s medvědářem, babky, dědci, různá stará řemesla – kovář, řezník, kominík, myslivec, kuchař, babka bylinkářka ….

Můžete se zapojit v masce i Vy rodiče a se svým dítětem jít v průvodu a podpořit naši MŠ.

Děkujeme Vám předem za účast a spolupráci.