Výlet vlakem do Javorníka

Hurá je tu výlet! Ve středu 7.6. ráno, přišly děti do školky s batůžkem a velkým nadšením. Čekal nás výlet vlakem do Javorníka nad Veličkou. Po svačince jsme se všichni vyrazili na nádraží, kde jsme nastoupili do vlaku, který nás odvezl na místo. Po příjezdu jsme se vydali polní cestou na místní kopec, na kterém nás už čekala rozhledna. Ti nejodvážnější se mohli podívat nahoru a prohlédnout si místní nádhernou krajinu. Po odpočinku a svačince jsme sešli dolů do údolí. Cestou jsme potkali koníky a ovečky na pastvě. V údolí jsme navštívili místní mateřskou školku, kde jsme si zkrátili čekání na vlak, hrami s novými kamarády. Po chvilce již byl čas, vydat se zpátky na vlak. I když byly děti velmi unavené, výlet se jim líbil.

Výlet vlakem do Javorníka