Selský domek Kněždub

V úterý 24.10. se naše školka vydala na svůj první, velký výlet autobusem. Všechny děti se na výlet velmi těšily. V osm hodin ráno jsme všichni nastoupili do autobusu, který nás odvezl do Selského domku v Kněždubu. Při příjezdu na nás čekaly hodné tety, které se nás ujaly a řekly co nás dnešní dopoledne čeká. Byl pro nás připravený program z názvem „Jak žily naše babičky a dědečkové“. Děti se rozdělily do skupin a postupně se vyzkoušely práci na statku. Nosily vodu, hrabaly seno, praly prádlo, zametaly, poklízely domácí zvířata a navštívily světnici a půdu starého selského domu. Pro děti to byl velký zážitek a zkušenost. Do školky jsme dorazily v poledních hodinách, všichni spokojeni a unaveni.