Pomáháme nemocným dětem

září 2016

Děti z naší školky během celého loňského roku přinášely plastové vršky z PET láhví. Tak se z malé hromádky pomalu stávala větší, až jich nakonec byla velká hromada. Využívaly jsme je ke hrám i výtvarnému tvoření. Na začátku září jsme je pak všechny předaly Sabince Chromečkové, která si je spolu se svojí maminkou převzala na zahradě školky. Již třetím rokem PET víčka pomáhají zaplatit Sabince pobyt v lázních, který je pro ni velmi prospěšný.

Další způsob, jak se snažíme pomáhat nemocným dětem, je již tradiční spolupráce s Fondem Sidus. Na desáté výročí svého působení připravil fond hru Malý zachránce, ve které si děti hravou formou procvičí, jak mohou pomáhat a jak samy zůstat v bezpečí. Peníze, které vybereme prodejem hry,  Fond Sidus předá do dětských nemocnic nebo postiženým či nemocným dětem.

Děkujeme všem rodičům, kteří se zapojili a snaží se vést i své děti k tomu, aby pomáhaly ostatním.

Pomáháme nemocným dětem