Klobouková Párty

Tak tady máme opět konec roku. Je 22.6. a všichni jsme se jako tradičně sešli na naší školkové zahradě, aby jsme se rozloučili nejen se školním rokem, ale také  i s našimi předškoláky. Letošní téma ,Kloboukové párty, bylo : „Z pohádky do pohádky“. Nejprve naši školáci prošli branou do školy a složili slib. Potom jsme si všichni šli hrát a plnit úkoly do jednotlivých dětských pohádek. Samozřejmě, že děti po splnění všech úkolů, čekala sladká odměna. Po ukončení úkolů a opékání, čekala na naše předškoláky druhá část loučení se školkou – spaní ve školce. Večer byl plný her, zábavy a také si vyzkoušeli projít stezku odvahy. I když se některým trošku stýskalo, tak noc všichni velmi hezky zvládly.

Klobouková Párty