Uspáváme les

7.11.2017

Setmělo se a na naší zahradě se to začalo hemžit barevnými světýlky. To přicházely děti se svými lampióny, aby společně prožili večer plný překvapení a lásky. P. uč. Alenka celý program uvedla, všechny přítomné přivítala a pak už přišli na řadu lesní „skřítci“ ze Sedmikrásek se svojí písničkou, Hříbci „mravenečci“ a Sluníčka „muchomůrky“ s hezkým tanečkem.  Děti společně začarovali náš les a vydaly se, se svými rodiči, na strašidelnou cestu po naší zahradě. Čekaly je nazdobené terasy u každé třídy, a aby nezabloudily, svítilo jim na cestu spoustu lucerniček. Cesta končila u stolů naplněných nejrůznějšími dobrotami, které připravily a mnohdy kreativně vyrobili nebo nakoupili naše maminky. Za všechny tyto dobroty jim moc děkujeme. P. kuchařky nám uvařily výborný punč, který všem přišel vhod.

Na fotky se můžete podívat ve fotogalerii

Uspáváme les