Výstava Recy věci

20. – 30. 4. 2015

Výstavu, kterou pořádáme u příležitosti Dne Země, organizujeme proto, aby se děti a rodiče naučili jinému využití druhotného odpadu. Z něj mohou vyrobit nejen hračky, ale i pomocníky do domácnosti. V letošním roce to byla již třetí výstava a rodiče se hojnou mírou zúčastnili. Výstavu jsme rozdělili na dvě poloviny. Na jednom stole jsou vystaveny práce dětí a učitelek, na tom druhém jsou výrobky dětí a jejich rodičů. A co vše se dá využít? Ponožky na šité hračky, roličky od toal. papíru, dřevěné kolíčky na letadýlka, krabice od džusu na peněženku, krabice na auta nebo robota, plastové láhve na vlak, stojan na šperky, chobotnici apod. Na ostatní nejmenované výrobky se podívejte do fotogalerie.

Výstava Recy věci