Slet čarodějnic a čarodějů

30.4.2018

V pondělí 30.4.2018 se konal velký slet čarodějnic a čarodějů. Tentokráte se na organizaci podílelo více organizací a spolků. Po nezbytném zahájení vystoupily děti z mateřské školy se svým programem zaměřeným právě na čarodějnický slet. Potom se všechny kostýmované čarodějnice společně vyfotily. A mohlo se jít soutěžit. V letošním roce byly čtyři stanoviště; klub Kiwanis – hod na cíl, spolek Milokošťata – let na koštěti, a učitelky z MŠ – 1. přenášení míčku na lžičce, 2. hádanky a hod do kruhu. Jakmile děti posbíraly všechny razítka, která dostaly za splnění úkolu, dostaly odměnu a mohly se svést v kleci na povoze taženým koňmi. V závěru sletu jsme zapálili oheň a rodiče dětem opekli špekáčky. Sice foukal silný vítr, ale slet se jako každoročně vydařil.

Slet čarodějnic a čarodějů