Rozloučení s předškoláky se uskutečnilo slavnostně

18. 6. 2015

Pojďte si s námi zpívat, na svět se vesele dívat. Lepší je zpívat si tóny, než z nudy cucat bonbóny.
Ten, kdo si celý rok zpívá, náladou dobrou oplývá a když sám pohodou vládne, všechno hned hravě zvládne.

Touto písní se loučili předškoláci z MŠ Tyršova, MŠ Zarazice, MŠ nám. 24. dubna a MŠ Milokošť v obřadní síni ve Veselí nad Moravou. Na zahájení zatančili polonézu na známou píseň z pohádky o Popelce. Ředitelka za celý kolektiv MŠ popřála budoucím školáčkům, ať se jim daří v 1. třídě.

Pro vzpomínku na svou školku děti dostaly knížku s věnováním: „Ať je tvůj život jako pohádka, ve které vždy zvítězí moudrost, láska, přátelství a dobro nad zlem“.

K přání se připojil i náš pan místostarosta Ing. Mgr. Petr Kolařík, Ph.D. Poděkování patří všem rodičům za hezkou spolupráci s mateřskou školou.

Rozloučení s předškoláky se uskutečnilo slavnostně