Nocování předškoláků ve školce

17. 6. 2016

V letošním roce nocovalo celkem 14 dětí, z toho 8 děvčat a 6 chlapců. Na podvečerní procházce, kde jsme krmili ovečky a koně, jsme se naučili vyrobit makovou panenku. Děti poznávaly různé druhy plodin a určovaly, co se z nich vyrábí. Po slavnostním přípitku, jsme se opravdu zasmáli. Hráli jsme hru „Pie face“. Děti si vytočily číslo, a tolikrát zatočily klikou. V nečekaném okamžiku jim přistála do pusy šlehačka. Hrálo se ve dvojicích. Ten kdo nebyl šlehačkou obdarovaný, hrál s dalším protihráčem. Potom následovala stezka odvahy. Pouze jediná Terezka F. se odvážila sama splnit úkol. Ostatní děti šly ve dvojicích. Při módní přehlídce děti vytvářely pózy jako opravdové modelky. Na druhý den ráno dostaly na památku pamětní list.

Děkujeme rodičům, kteří pro děti připravili pohoštění.

» Fotky z nocování

Nocování předškoláků ve školce