Karneval

10.2.2017

„Haló, pane Karnevale, račte dále, račte dále….“ano i my jsme pro děti uspořádali karneval. To bylo vyvrcholením celého našeho 14. denního snažení. Děti se seznámily s fašankovou tradicí, povídali si o karnevalu, vyráběly klauny a šaška. Nezapomněli jsme si vyrobit škrabošky a masky. Některá děvčata „upekla“ masopustní koláče.

(výrobky můžete vidět ve fotogalerii – vyrábíme)

10.2.2017 děti přišly do třídy již v krásných a nápaditých maskách, které pro ně připravili rodiče. Po nezbytné přehlídce masek a různých soutěžích, jsme dětem rozdali diplomy na památku a malou tombolu. Ale nedostali to jen tak zadarmo. Každé dítě se ostatním představilo a předneslo nějakou básničku nebo zazpívali písničku. Věřte, že si každý odnesl pěkné zážitky a drobnost k tomu.

( Na 4. dílný fotoreport se můžete podívat do galerie fotek)

Karneval