Jak to u nás vypadá?

19.-22.12.2016

Na to se můžete už nyní podívat do fotogalerie, kde jsme pro vás připravili takovou malou foto prezentaci nových prostor MŠ. V týdnu od 19.-22.12.2016 obě učitelky a paní Havlíková vše připravily tak, aby se dětem v novém roce a v nových prostorách líbilo. Kdo jste zmeškal slavnostní otevření a prohlídku školy, můžete se podívat nyní do fotogalerie.

Děti budou mít ve třídě pokojíček s kuchyňkou a obchůdkem, hudební koutek, tělocvičný koutek, výtvarný kout na malování a jiné tvoření dle vlastní fantazie, mnoho stavebnic a her. Novinkou je keramická dílna, prostornější šatna pro děti a krásné toalety. Na zahradu byly převezeny herní prvky z MŠ nám. 24.dubna.

Je vánoční období a „Ježíšek“ nezapomněl ani na děti v MŠ. Pod stromečkem najdou spoustu dárků. Opravdu se mají na co těšit 🙂

Jak to u nás vypadá?