Informace pro rodiče

• 26. a 27.října 2017 budou na základních školách podzimní prázdniny. Prosíme Vás o spolupráci při včasném nahlášení docházky Vašeho dítěte do MŠ. Tato informace je pro nás nezbytná  kvůli objednání potravin a zabezpečení provozu na odloučených pracovištích. Pokud bude málo přihlášených dětí, bude provoz      z ekonomických důvodů zajištěn pouze v MŠ Hutník.
  • Od 1. listopadu 2017 budeme obědy dovážet ze ZŠ HUTNÍK, než se zprovozní nová kuchyň v MŠ Kollárova. Od 2.1.2018 by se měly obědy  vařit v naší společné nově zrekonstruované kuchyni v MŠ Kollárova.
  • 16.11.2017 má ZŠ Hutník ředitelské volno a má zavřeno i školní kuchyň, která pro nás bude od 1.11. vařit obědy. Prosíme proto rodiče, kteří mají možnost odhlásit si své dítě v tento den z MŠ, aby to nahlásili p.uč. ve třídě. Pokud jsou oba rodiče v práci a nemají možnost nechat dítě doma, bude pro tyto případy zajištěn provoz v MŠ Hutník. Děkujeme za pochopení a spolupráci.